Pracovník/ice měrové středisko – náborový příspěvek 50.000,-

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Obsluha měřících zařízení a pracoviště
  • Odpovědnost za kvalitu měření výrobků a jejich včasné odvádění
  • Zpracování a vyhodnocování měřících protokolů

Co byste měl/a znát a umět?

  •  požadujeme minimálně střední odborné vzdělání ukončené výučním listem v technickém/strojírenském oboru
  •  praxe v oboru výhodou

Co Vám za to nabízíme?

  • nástupní odměnu ve výši 50.000,- brutto
  • dotované závodní stravování menu od 18,50 Kč, na noční směně zdarma
  • Mzda se pohybuje po nástupu do 37.000 Kč brutto,
    po 6-ti měsících do 44.500 Kč brutto vždy v závislosti na směnném modelu
  • 3 směnný model (rovnoměrně nebo nerovnoměrně rozložený)
  • možnost zajištěného ubytování
  • zálohy na mzdu v hotovosti každý týden
  • Multisport karta

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

K dispozici jsme Vám každý všední den na bezplatné lince 800 197 197 pro bližší informace nebo domluvení pohovoru.

Adresa: Fritzova 2, 586 01 Jihlava