NOVINKY

Buďte s námi stále v obraze. Vybíráme pro vás témata, která vám pomohou zorientovat se ve světě práce.
0 comment

ZVÝŠENÍ MINIMÁLNÍ MZDY

Od 1.ledna 2020 se zvýší výše minimální mzdy. Ze současných 13 350 Kč stoupne na 14 600 Kč. Jde tedy o navýšení o 1 250 Kč od ledna 2019. Tímto..

Přečíst celý článek
0 comment

ZLEPŠILI JSME SI POVĚST

Česká republika si zlepšila pověst. Zatímco loni jsme byli celosvětově na 21.pozici, letos už jsme se dostali do první dvacítky. Konkrétně přesně na 20.místo. O příčku lépe se umístilo Německo...

Přečíst celý článek
0 comment

JSTE MILENIÁL?

Asi každý už dnes slyšel o MILENIÁLECH. Ale kdo to vlastně je? A nejste to i Vy? Nejprve členění. Od 2 světové války sociologové pojmenovali už několik generací. Liší se..

Přečíst celý článek
0 comment

KDYŽ VÁM VOLAJÍ S…

Jistě to znáte. Hledáte práci, posíláte životopisy, zkrátka reagujete na pracovní nabídky. Jak se ale zachovat, když Vám kvůli pracovní nabídce konečně zavolají? Zvedejte neznámá čísla. Do telefonu se nemusíte..

Přečíst celý článek
0 comment

UBYTOVÁNÍ A PRÁCE V…

Pro velký zájem o stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti v Rokycanech, rozšiřujeme kapacity našich ubytovacích zařízení. Nyní jsme dokončili rekonstrukci ubytovny, která poskytuje příjemné bydlení i krásný výhled na řeku..

Přečíst celý článek
0 comment

NA PRACOVNÍ BURZE VEDLE…

Dne 9.října 2019 jsme se zúčastnili pracovní burzy v bulharském Plovdivu. Akce proběhla pod záštitou EURES a  Plovdivského ÚP. Přítomno bylo cca 170 uchazečů o zaměstnání. Své pracovní nabídky představilo..

Přečíst celý článek
0 comment

VÝHODY PRÁCE POD PERSONÁLNÍ…

Pokud hledáte nové zaměstnání můžete se v dnešní době rozhodovat mezi nepřeberným množstvím nabídek. Nabídek od přímých zaměstnavatelů nebo od personálních společností, jinak řečeno agentur práce. Názory na agenturní zaměstnávání..

Přečíst celý článek