fbpx

NOVINKY

Buďte s námi stále v obraze. Vybíráme pro vás témata, která vám pomohou zorientovat se ve světě práce.
0 comment

PROČ PŘIJÍT NA PRACOVNÍ…

Součástí každého výběrového řízení před přijetím uchazeče o zaměstnání do pracovního poměru je i osobní pohovor. Jaké jsou plusy pohovoru, proč se ho nebát a absolvovat ho? Osobní kontakt je..

Přečíst celý článek
0 comment

POZOR NA PODVODNÉ ZPROSTŘEDKOVATELE…

Ať už jste Čech, který chce pracovat v zahraniční, nebo cizinec, který chce pracovat v ČR. Všem Vám doporučujeme nespoléhat se na zprostředkovatele zaměstnání a jednat přímo se zaměstnavatelem. Zaměstnavatelem je..

Přečíst celý článek
0 comment

ZPOZORNĚTE, NĚCO SE CHYSTÁ!

Doslechli jsme se, že se něco chystá! Dnes ráno byla v Itálii naložena speciální zásilka. Místo doručení: centrála společnosti v Rokycanech. První úkony po doručení: doladění designu. Již brzy Vám..

Přečíst celý článek
0 comment

LEPŠÍ BONUS 30 000…

Opakujeme úspěšnou bonusovou akci! Noví zaměstnanci mohou získat náborový bonus v hodnotě 30 000 Kč! Neotálejte s hledáním zaměstnání, nebo se změnou zaměstnání. Akce je časově omezena. Nabídky, včetně zajištěného..

Přečíst celý článek
0 comment

Dvojnásobná odměna za doporučení

Vážíme si toho, že naši zaměstnanci šíří dobré jméno naší společnosti. Chceme je v tom i nadále podporovat. Proto je každý náš zaměstnanec, na jehož doporučení přijmeme nového kolegu, finančně..

Přečíst celý článek
0 comment

Lepší práce, lepší život!

Jedním ze základních a pravděpodobně nejdůležitějších faktorů při výběru nového zaměstnání je tamější kvalita života. vychází z několika faktorů, jako je například úroveň zdravotnictví, čistota prostředí, materiální podmínky (bydlení, výběr..

Přečíst celý článek
0 comment

Exekuce? Insolvence? Pomůžeme Vám!

V dnešní době se hodně lidí dostává do finančních potíží kvůli půjčkám nebo třeba nezaplaceným pokutám. Pokud jste se ocitli v takové situaci, je třeba ji řešit. Dluhy totiž jinak..

Přečíst celý článek