Pro naše (agenturní) zaměstnance

Jste náš zaměstnanec a nový kolega. Vítáme vás do týmu!

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT JAKO ZAMĚSTNANEC?

Pracovně právní vztah, který s Vámi uzavřeme je totožný jako u kmenového zaměstnance a totéž funguje u odměňování. Po celou dobu, kdy s námi pracujete, za Vás řádně odvádíme všechny zákonem stanovené odvody. Pracovní poměr u personální společnosti se samozřejmě započítává do Vašeho důchodu.

Jistota práce

Nabízíme Vám jistotu dlouhodobé spolupráce. Ihned poté, kdy nastoupíte, Vám platí pracovní smlouva. V případě, kdy budete s námi jako s Vašim zaměstnavatelem spokojeni a současně spokojeni s prací a pracovištěm, smlouvu Vám prodloužíme.

Stabilita a zkušenost

Naše personální společnost působí na pracovním trhu již od roku 2006. Naše projekty jsou stabilní a dlouhodobé, vaši práci u nás máte jistou. Nabídneme vám náhradní práci i v případě, kdy na Vašem stávajícím pracovišti bude práce nedostatek.

Doprava a ubytování

Těm z Vás, kteří máte stabilní bydliště daleko od místa pracoviště, nabídneme možnost dotace ubytování nebo jeho 100% úhrady. Pokud je pro Vás dojíždění do zaměstnání komplikované, pokusíme se zajistit svoz nebo spolujízdu. 

Finanční podpora

Pokud potřebujete pomoci s financováním Vašich potřeb, můžete čerpat zálohu na mzdu na základě naší interní směrnice, se kterou Vás při nástupu do zaměstnání seznámíme. Nabízíme vám také finanční poradenství prostřednictvím partnerské organizace.

Členství v APPS

Jsme dlouholetými členy Asociace poskytovatelů personálních služeb. Členstvím se zavazujeme dodržovat Zlatý standard HR služeb a Etický kodex APPS. Kvalita našich služeb a spokojenost našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě.

Individuální přístup

Lepší práce není jen agenturou, ale snaží se být kvalitním zaměstnavatelem. Nejen z toho důvodu jsou naši koordinátoři a ostatní kolegové, kteří se o Vás starají, ochotní, vstřícní a vždy se snaží najít nějaké řešení, které prospěje všem.

Odbornost a vzdělávání

Naše odborné školící a vzdělávací centra Vám umožní lehký vstup do zaměstnání. Záleží nám také na Vašem další růstu. Můžete se stát team leaderem, přijmout nabídku do kmenového vztahu nebo absolvovat další tréninky.

Jsme tu pro vás

Pokud potřebujete řešit problémy související s prací, není třeba jezdit do naší kanceláře. Naši koordinátoři jezdí pravidelně na jednotlivá pracoviště. 

Výhodné podmínky

U našich klientů je k Vám přistupováno stejně, jako ke kmenovému zaměstnanci. Díky benefitům, které jako společnost nabízíme, Vám dokážeme nabídnout dokonce podmínky zajímavější.

JAK MOHU ZÍSKAT LEPŠÍ PRÁCI?

Zaregistrujte se na naší bezplatné lince 800 197 197. Společně vybereme pracovní nabídku, která Vám bude nejvíce vyhovovat a pozveme Vás na osobní pohovor na naší pobočku.

Na naší pobočce se setkáte s naším koordinátorem, který Vás detailně seznámí s pracovní nabídkou a můžete se domluvit na možnostech nástupu do zaměstnání.

1. Registrace

Zaregistrujte se. Můžete online nebo na naší bezplatné lince 800 197 197

2. Nabídka

Nabídneme vás odpovídající práci, budeme vás informovat o novinkách

3. Smlouva

Nastoupíte u nás do hlavního pracovního poměru a ihned získáte smlouvu na 3 roky

4. ČERPEJTE VÝHODY

Čerpejte výhody spolupráce s jednou v největších pracovních společností v České republice

JEŠTĚ NEJSTE NAŠÍM ZAMĚSTNANCEM?

ZAREGISTRUJTE SE

  PRACUJETE U NÁS A JSTE SPOKOJENI?

PŘIVEĎTE KAMARÁDA

NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT NEBO VOLEJTE ZDARMA 800 197 197

    [recaptcha]

    cs_image_url