O SPOLEČNOSTI

Společnost Lepší práce je součásti českého pracovního trhu od roku 2006. Jsme aktivním členem Asociace poskytovatelů personálních služeb.

LEPŠÍ PRÁCE - JE VAŠE BUDOUCNOST

Jsme česká personální společnost zaměřená na český pracovní trh. Úspěšnou nás dělají lidé, kteří s námi pracují. Sdílejte společně s námi naše hodnoty, kterým věříme.

Znalost pracovního trhu, naše odbornost a rychlost rozhodování jsou tím, co nás žene dopředu. Neustále rosteme, a to i díky spolupráci s Vámi – našimi kandidáty a našimi klienty.

Stavíme na férovém jednání se zaměstnanci a klienty a na odpovědném podnikání. Naši stávající klienti to oceňují a my věříme, že o tom přesvědčíme i vás.

Jste-li zaměstnavatel, bude nám ctí najít vám dobré zaměstnance,
a jste-li zaměstnanec, rádi vám nabídneme takovou práci, která vás uspokojí.

Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme, a proto jsme zde.

Znalost pracovního trhu

Jsme neustále v pohybu a vždy blízko Vás, našich klientů a kandidátů. Sledujeme aktuální dění na pracovním trhu a aktivně  podporujeme Váš rozvoj.

Naše práce je o Vás, o lidech

Žijeme svoji prací tím pravým smyslem. Víme jak důležitá je pro Vás naše klienty a kandidáty, a proto ji máme i v názvu.

Hledáme nové cesty

Máme otevřené oči podpořené moderní inovativní technologií. Stále přemýšlíme o cestách, které nás spojují.

Jsme tam, kde nás potřebujete

Působíme v celé České republice. Naše stávající pobočky dnes můžete navštívit v Chebu, Tachově, Plzni, Rokycanech, Berouně, Liberci, Praze, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Jihlavě, Brně a Ostravě. 

ZOBRAZIT POBOČKY

Mapa poboček

Společnosti, které již využívají našich služeb

image
image
image
image
image
image