PRO UCHAZEČE

Vaše pracovní kariéra je pro nás důležitá. Vaše důvěra je pro nás závazkem!

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT JAKO KANDIDÁT?

Je pro nás velmi důležité společně zjistit vše, co nám může společně pomoci při rozvoji vaši životní kariéry nebo její změně.
Jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb a aktivně se účastníme dění v našem oboru.

Maximum informací pro váš úspěch

Od našich klientů dokážemezjistit maximum informací. To je pro Vás garance předání relevantníchinformací, které Vám pomohou rozhodnout se.

Vyšší šance pro váš úspěch

Postaráme se o hladkýprůběh celého procesu výběrového řízení. Komunikujeme přímo s personalisty adokážeme tak zvýšit vaši šanci na přijetí.

Nenecháme vás čekat

Víme, jak je důležitá zpětná vazba, a to i v případě neúspěchu. U nás je zpětná vazba samozřejmostí a v případě neúspěchu Vám pomůžeme hledat nové uplatnění.

Informace z první ruky

Registrací u nás budete získávat informace o aktuálních nabídkách práce dříve než ostatní. Zároveň vám poradíme při výběru vhodné pozice.

Přímý kontakt s konzultantem

Společně diskutujeme pracovní pozice a Vaši kariéru, je proto samozřejmostí, že s Vámi bude vždy komunikovat stejný partner, na kterého se můžete kdykoli obrátit.

Podpora pro vás

Vaším pracovním umístěním naše práce nekončí. Zajímá nás, jak se Vám v nové práci líbí. V případě nespokojenosti jsme připraveni Vám pomoci hledat nové řešení.

POMŮŽEME VÁM NAJÍT LEPŠÍ PRÁCI

PORADENSTVÍ A KONZULTACE

Rádi Vám pomůžeme na vaší cestě procesní kariérou. Poradenství u nás poskytují senior konzultanti s příslušným vzděláním a zkušenostmi.

Pomůžeme vám sestavit životopis a motivační dopis. Navrhneme, jaké kursy a školení absolvovat.

Připravíme vás na prescreening i kompetenční pohovor. Definujeme vaše klíčové kompetence, zvýšíte tak svou hodnotu na pracovním trhu.

Naučíme vás jednání o platu. Poradíme, jak se připravit na změnu v průběhu výběrového řízení, ale i v průběhu trvání vašeho pracovního poměru.

Registrujte se a získejtes námi LEPŠÍ PRÁCI

Potěší nás, když se na nás s důvěrou obrátíte.Zaregistrujte se a pak už se jen můžete tešit na lepší práci.

CHCI SE REGISTROVAT

MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY?

Naši kolegové jsou vám k dispozici v pracovních dnech od 8:00 - 16:30, případně nám zanechte kontakt a my se Vám obratem ozveme.

ZAVOLEJTE NÁM ZDARMA  800 197 197Zadejte telefonní číslo
my se Vám ozveme zpět

    NAVŠTIVTE NÁS NA NEJBLIŽŠÍ POBOČCE

    Vyhledat pobočku