Manipulant VZV ve výrobní společnosti • 3 směny • možnost ubytování

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

O nás

Hledáme zaměstnance na pozici operátora logistiky pro společnost, která se nachází v Nýřanech u Plzně a zabývá se výrobou autosedaček.

Jako přední společnost v oblasti automobilových technologií Faurecia inspiruje budoucnost mobility.

Náplň práce:

○ zaskladnění a vyskladnění pomocí VZV nebo Retraku
○ práce ve skladovém programu
○ práce ve směnném provozu

Co od Vás očekáváme:

○ praxi v automobilovém průmyslu výhodou
○ praxi se skladovým hospodářstvím
○ prokazatelnou praxi s řízením VZV
○ fyzická zdatnost
○ ochota pracovat ve směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

○ HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
○ MZDA 30 000 KČ/MĚS.
○ dovolená 25 dní
○ týdenní zálohy na mzdu samozřejmostí
○ zvýhodněné ubytování v Plzni
○ ZDARMA stravování
○ ZDARMA zajištěna doprava z Plzně
○ dlouhodobá spolupráce s možností po třech měsících přestupu do kmenu

Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pro domluvení pohovoru volejte zdarma na 800 197 197 každý všední den 8:00 – 17:00.

Adresa pobočky:

Barrandova 1, 301 00 Plzeň