Bosch Powertrain • skladník s náborovým bonusem 50 000Kč

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

O nás

Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.

Náplň práce:

  •  Manipuluje se skladovou technikou (VZV, NVZ, tahač) a provádí její údržbu
  •  Provádí příjem a výdej materiálu
  •  Manipuluje s materiálem (nakládka, vykládka, rozvoz a přeskladnění)
  •  Provádí vizuální kontrolu obalového materiálu
  •  Spolupracuje s výrobními úseky a při provádění fyzických inventur stavu zásob materiálu
  •  Provádí údržbu a zadávání dat do SAP, pracuje s e-kanbanem
  •  Řeší reklamace dílců a balení
  •  Provádí třídění použitých obalů
  •  Je možná prohlídka společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • průkaz VZV (stačí neplatný)
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový bonus 50 000 Kč
  • nadstandartní příplatky za přesčasové směny
  • Mzda: až 37 000Kč (cca po 6 měsících až 44 500Kč) v závislosti na směnném
    modelu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Dotované stravování a noční jídlo zdarma
  • Nadstandartní příplatky za přesčasové směny
  • Firemní akce
  • MultiSport karta
  • Poskytování záloh
  • Férové jednání