Operátor/ka výroby • svozová doprava zdarma z Loun a Žatce • BONUS 5 000Kč

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Moderní výrobní závod, který vznikl v roce 1995. Je výrobcem klimatizačních jednotek a předních masek s aktivní mřížkou chladiče, tzv. front-end moduly. Tyto systémy pomáhají snižovat spotřebu vozidel a tím i emise CO2. Součástí výrobního závodu je rovněž vlastní výroba plastových dílů na více než 30 vstřikovacích lisech.

Náplň práce:

  • manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
  • 3 směny (R/O/N), 8 hod, víkendy volné
  • čisté a moderní prostředí, špičkové technologie
  • místo výkonu práce: Rakovník

Co od Vás očekáváme:

  • výpis ze zdravotní dokumentace
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík (alimenty nevadí)
  • základy s PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 29 200 Kč/měs + 7 400 Kč pohyblivá složka mzdy
  • 5 000Kč nástupní bonus
  • příplatky za směnnost 10 Kč/hod odpolední, 20 Kč/hod noční
  • 8 000 Kč půlroční bonus
  • 30 dní dovolené
  • obědy za 25 Kč nebo stravenka v hodnotě 50 Kč
  • pracovní obuv a oděv, i jeho praní
  • ZDARMA doprava svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna atd.)
  • týdenní zálohy v hotovosti

Kontakt: Bezplatná linka 800 197 197

Adresa pobočky: Plzeňská 52, 266 01 Beroun