Operátor/ka výroby • mzda od 28 000Kč • ubytování

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

O nás

Společnost se zabývající se výrobou a kompletací elektromechanických součástek, např. podvolantové moduly, pro automobilový průmysl. Budete pracovat ve výrobě interiérových ovládacích prvků prémiových značek aut, sídlící nedaleko Boskovic.

Nejprve projdete zaškolením na základní operace, při kterém společně zjistíme, která práce je pro vás nejvhodnější.

Poté budete zaškoleni na konkrétní práci, ve které se stanete specialistou. Po čase Vás zaškolíme na další operace.

Náplň práce:

  •  3 směny – 7,25 hodin, víkendy volné
  •  100% zaškolení
  •  kompletace ve stoje na stanovištích

Co Vám můžeme nabídnout:

  •  mzda 27 000Kč – 31 000Kč
  •  smlouva na HPP
  •  5 týdnů dovolené doprava
  •  práci v příjemném, čistém a klimatizovaném pracovním prostředí
  •  příplatek za práci v noci nad rámec zákoníku práce
  •  kvalitní zázemí pro zaměstnance – čisté šatny, kuchyňky
  •  zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru
  •  možnost celodenního stravování za dotovanou cenu
  •  možnost týdenních záloh
  •  zajištěné dotované ubytování
  •  čisté pracovní prostředí

Co od Vás očekáváme:

  •  praxe ve výrobě min. 2 roky
  •  dobrou jemnou motoriku
  • dobrý zdravotní stav pro práci na 3 směny

Kontakt: Bezplatná linka 800 197 197

Adresa pobočky: Husova 8, 602 00 Brno