Operátor výroby • svozová doprava zdarma • možnost ubytování

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

O nás

Společnost se zabývá kompletací a kontrolou klimatizačních jednotek, kontrolních panelů, výparníků nebo kompresorů do automobilů.

Náplň práce:

  • kompletace a kontrola klimatizačních jednotek, kontrolních panelů,
    výparníků nebo kompresorů do automobilů
  • 3 směny (R/O/N), 8 hod, víkendy volné
  • čisté a moderní prostředí, špičkové technologie

Co od Vás očekáváme:

  • výpis ze zdravotní dokumentace
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík (alimenty nevadí)
  • znalost českého jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 28 000 Kč/měs + 7 500 Kč pohyblivá složka mzdy
  • příplatky za směnnost 10 Kč/hod odpolední, 20 Kč/hod noční
  • 21 000 Kč půlroční bonus
  • 30 dní dovolené
  • možnost UBYTOVÁNÍ
  • zvýhodněné firemní stravování všech směnách za 18 Kč
  • odměna za doporučení vhodného kolegy 20 000 Kč
  • pracovní obuv a oděv, i jeho praní
  • příspěvek na dojíždění 4Kč/km (max. 100km denně)
  • ZDARMA doprava svozovými autobusy
    zastávky (řazeno dle abecedy): Bavoryně, Beroun, Broumy, Březová, Bzová, Cekov, Cerhovice, Čenkov, Dominikánské Paseky, Felbabka, Hluboš, Hořovice, Hředle, Cheznovice, Chlustina, Chodouň, Jince, Kařez, Komárov, Králův Dvůr, Králův Dvůr – Počaply, Kublov, Levín, Libomyšl, Lochovice, Neumětely, Olešná, Osek, Plískov, Podluhy, Praskolesy, Příbram, Rejkovice, Rpety, Sedlec, Sirá, Strašice, Suchomasty, Švabín, Tíhava, Tlustice, Tmaň, Točník, Trhové Dušníky, Týček, Újezd, Zaječov, Zaluží, Zbiroh, Zdice, Žebrák
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna atd.)
  • týdenní zálohy v hotovosti

Kontaktovat nás můžete na bezplatné lince 800 197 197 každý všední den 8:00 – 17:00.

Email pro zaslání CV: laura.brabcova@lepsiprace.cz

Adresa:

Plzeňská 52, 266 01 Beroun