Bosch Powertrain • Seřizovač • náborový příspěvek 60.000,-Kč

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.

Náplň práce:

  • provádí seřizování strojů v rámci střediska
  • spolupracuje s oddělením TEF při odstraňování poruch
  • kontroluje nářadí a měřidla
  • spolu s vedoucím směny pomáhá organizovat činnost dílny

Co od Vás očekáváme:

  • střední odborné vzdělání technického zaměření (strojírenství, elektrotechnika) ukončené minimálně výučním listem
  • ochota učit se nové věci
  • zkušenosti se seřizováním strojů – výhodou, nikoliv podmínkou
  • orientace v technické dokumentaci
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu určitou přímo u společnosti Bosch
  • náborový příspěvek 60 000,- Kč
  • mzda až 48 400 Kč v závislosti na směnném modelu
  • 3 směnný provoz
  • dotované závodní stravování menu od 18,50 Kč, na noční směně zdarma
  • zaškolení na pracovišti
  • nadstandartní příplatky za přesčasové směny
  • dovolená 5 týdnů
  • možnost ubytování přímo v Jihlavě
  • bonusy/prémie
  • firemní akce
  • MultiSport karta
  • týdenní zálohy na mzdu

Kontakt: Bezplatná linka 800 197 197

Adresa pobočky: Fritzova 2, 586 01 Jihlava