Zámečník, obsluha strojů s ubytováním

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Pro našeho klienta, menší, rodinnou, strojírenskou společnost, zabývající se kovovýrobou zejména pro západní země, sídlící nedaleko Svitav, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

  • obsluha CNC obráběcích strojů
  • obsluha ohraňovacího lisu
  • obsluha laseru
  • pomocné práce

Hledáme jak zkušené uchazeče, tak i nezkušené, ale zručné uchazeče, kteří mají technické smýšlení a talent, které rádi zaučíme na pozice obsluha CNC strojů.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • prostředí, kde se dbá na čistotu či odvětrání prostor
  • dlouhodobou perspektivu spolupráce
  • mzda 26 500Kč – 35 000Kč
  • 1 500Kč docházková odměna
  • dotované stravování na pracovišti
  • dovolená 20 dní
  • ubytování nedaleko pracoviště s dotací (srážka ze mzdy do 3 000Kč)

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací v kovovýrobě
  • zdravý selský rozum a logické myšlení
  • schopnost čtení technických výkresů velkou výhodou
  • zkušenosti s obsluhou CNC strojů velkou výhodou

V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 197 197 nebo nám můžete zaslat Váš životopis na email: laura.brabcova@lepsiprace.cz

Adresa pobočky: Husova 8, 602 00 Brno