Teamleader • možnost ubytování v Brně

Termín uzávěrky přihlášek pro tuto nabídku vypršel.
Tato nabídka již není dostupná.
Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Hledáme šikovného kolegu do automobilového průmyslu do Brna na pozici Teamleader. Firma se zabývá výrobou plastových dílů, dveřních a bočních výplně, stropní obložení atd. do aut.

Naplň práce

  • Teamleader je zodpovědný za operátory na svém úseku
  • Dodržování výrobního plánu v předepsané kvalitě a čase
  • Zajišťuje stálé používání a respektování standardizované práce – kontrola, trénink, audity
  • Zajišťuje respektování 5S na svém výrobním úseku
  • Zajišťuje respektování bezpečnostních předpisů, používání OOPP a nošení pracovního oblečení
  • Koordinuje práce uvnitř svého výrobního úseku – předávání informací s ostatními Teamleadry , kontroluje nakládání s neshodnými díly, zapisuje hodinové plnění, uvolňuje stroje OK 1.ks
  • Přispívá a monitoruje zlepšovací návrhy.

Nabízíme

  • 27 – 32.000,- Kč hrubého měsíčně
  • Ubytování přímo v Brně
  • 3 směnný provoz
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč/ směnu
  • Výkonnostní bonusy a příplatky

Požadujeme

  • SŠ nebo výučný list,
  • zkušenosti z výrobního procesu
  • zkušenosti s vedením lidí

Email pro zaslání CV: laura.brabcova@lepsiprace.cz

Adresa: Husova 8, 602 00 Brno