Handler – vedoucí týmu • možnost ubytování v Brně

Termín uzávěrky přihlášek pro tuto nabídku vypršel.
Tato nabídka již není dostupná.
Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Pro výrobní společnost se sídlem v Modřicích zabývající se výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl hledáme nové uchazeče na pozici Handler – zásobovač, řidič VZV – vedoucí týmu.

Náplň práce:

  • na této pozici budete pracovat ze 30% jako handler a ze 70% jakou vedoucí týmu dalších 5ti handlerů
  • budete zodpovědný za včasné zásobování výrobních linek a přípravu materiálu pro výrobu
  • jako team leader oddělení budete parťákem pro mistra výroby
  • budete obsluhovat manipulační vozíky a pracovat se SAPem
  • budete hledat a ladit nedostatky procesu zásobování linek, třídění obalů a jejich odvozu
  • budete nastavovat pravidla pro provoz oddělení a tato přenášet na kolegy z týmu

Co od Vás očekáváme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • zkušenosti s prací ve skladu, případně znalosti a představy o fungování skladu
  • zkušenosti s obsluhou VZV
  • zdravý selský rozum a zájem o práci jako takovou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda 32 000Kč
  • smlouva na HPP
  • výkonnostní bonus + bonus za vedení týmu
  • zákonné příplatky za směnost
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál 100Kč/směna
  • možnost dotovaného ubytování v Brně
  • zálohy na mzdu v hotovosti každý týden
  • multisport karta