fbpx

NOVINKY

Buďte s námi stále v obraze. Vybíráme pro vás témata, která vám pomohou zorientovat se ve světě práce.
0 comment

KDYŽ VÁM VOLAJÍ S…

Jistě to znáte. Hledáte práci, posíláte životopisy, zkrátka reagujete na pracovní nabídky. Jak se ale zachovat, když Vám kvůli pracovní nabídce konečně zavolají? Zvedejte neznámá čísla. Do telefonu se nemusíte..

Přečíst celý článek
0 comment

UBYTOVÁNÍ A PRÁCE V…

Pro velký zájem o stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti v Rokycanech, rozšiřujeme kapacity našich ubytovacích zařízení. Nyní jsme dokončili rekonstrukci ubytovny, která poskytuje příjemné bydlení i krásný výhled na řeku..

Přečíst celý článek
0 comment

NA PRACOVNÍ BURZE VEDLE…

Dne 9.října 2019 jsme se zúčastnili pracovní burzy v bulharském Plovdivu. Akce proběhla pod záštitou EURES a  Plovdivského ÚP. Přítomno bylo cca 170 uchazečů o zaměstnání. Své pracovní nabídky představilo..

Přečíst celý článek
0 comment

VÝHODY PRÁCE POD PERSONÁLNÍ…

Pokud hledáte nové zaměstnání můžete se v dnešní době rozhodovat mezi nepřeberným množstvím nabídek. Nabídek od přímých zaměstnavatelů nebo od personálních společností, jinak řečeno agentur práce. Názory na agenturní zaměstnávání..

Přečíst celý článek
0 comment

PROČ PŘIJÍT NA PRACOVNÍ…

Součástí každého výběrového řízení před přijetím uchazeče o zaměstnání do pracovního poměru je i osobní pohovor. Jaké jsou plusy pohovoru, proč se ho nebát a absolvovat ho? Osobní kontakt je..

Přečíst celý článek
0 comment

POZOR NA PODVODNÉ ZPROSTŘEDKOVATELE…

Ať už jste Čech, který chce pracovat v zahraniční, nebo cizinec, který chce pracovat v ČR. Všem Vám doporučujeme nespoléhat se na zprostředkovatele zaměstnání a jednat přímo se zaměstnavatelem. Zaměstnavatelem je..

Přečíst celý článek
0 comment

ZPOZORNĚTE, NĚCO SE CHYSTÁ!

Doslechli jsme se, že se něco chystá! Dnes ráno byla v Itálii naložena speciální zásilka. Místo doručení: centrála společnosti v Rokycanech. První úkony po doručení: doladění designu. Již brzy Vám..

Přečíst celý článek