Výrobní dělník/dělnice v automotive, 21 000 Kč/měs., Hradec Králové

  • Kraj Královéhradecký

Manuální práce pro muže i ženy v čistém prostředí, mnoho bonusů a týdenní zálohy

Popis pracovní pozice

– Manuální práce – výroba a montáž elektromotorů a převodovek

– Obsluha poloautomatických strojů a zařízení

– Průběžná kontrola kvality

– 8 hodinový směnový nepřetržitý nebo 3 směnný provoz

– Čisté pracovní prostředí, bez nadměrného hluku- zkušenosti s prací v automobilovém průmyslu výhodou, nejsou podmínkou- na pracovišti proběhne kompletní zaškolení

Požadujeme

– Ochotu pracovat ve směnném provozu- manuální zručnost, dobrý zrak- samostatnost, pečlivost- spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme

– Práci na hlavní pracovní poměr

– Mzda 89 – 92 Kč/hod + příplatky za odpolední směnu 8,50 Kč/hod., příplatky za noční směnu 20 Kč/hod.

– Docházkový bonus

– Motivační prémie

– 5 týdnů dovolené

– Závodní stravování

– Možnost týdenních záloh

V případě zájmu o více informací kontaktujte Pobočku Pardubice, mobil 725 989 337.