Skladník/skladnice značkových oděvů, 20 200,- Kč/měs (Zdiby, Praha – východ)

  • Kraj Hlavní město Praha

Pro logistickou společnost, zabývající se skladováním a distribucí značkového oblečení, nedaleko Prahy hledáme kolegy na pozice skladník manipulant, picker a řidič VZV.

Popis pracovní pozice

– manuální práce ve skladu- vyskladnění a příjem zboží- rozdělení zboží do regálů- kontrola a příjem zboží- provoz: 2 směny R + O nebo pouze N

Požadujeme

– spolehlovost a samostatnost- praxe ve skladu výhodou- manuální zručnost- fyzická zdatnost výhodou- čistý trestní rejstřík- bydliště z okolí Zdib, Klecan, Kobylis a Odolené Vody výhodou

Nabízíme

– zaměstnání na HPP

– rozmanitou skladovou činnost

– mzda až od 120 Kč/hod.

– motivující navyšování mzdy

– dotované obědy

– cena 10 Kč a 3 kávy zdarma/směna

– možnost ubytování

– příspěvek na ubytování do 2000 Kč/měs

– svozový autobus

– NÁSTUPNÍ BONUS za 1. odpracovaný měsíc 1.000 Kč, za 2. odpracovaný měsíc 2.000 Kč, 3. odpracovaný měsíc – 3.000 Kč (brutto)

– BONUS pro řidiče VZV s G za každou směnu, kdy bude jezdit – 130 Kč.

– DOCHÁZKOVÝ BONUS SKLADNÍK 1.000 Kč brutto DOCHÁZKOVÝ BONUS VZV – 1.000 Kč brutto (info o vyplacení přímo na pohovoru)

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na praha@lepsiprace.cz