fbpx

Seřizovač výroby v Pohořelicích

  • Nabízený plat 25 000 - 30 000
  • Vzdělání výuční list
  • Kraj Jihomoravský

Chcete práci? Chcete práci,která Vás bude bavit? Hledáme Vás!

Do přátelského kolektivu hledáme pracovníky na pozici Seřizovač výroby. Nabízíme i možnost ubytování.

NÁPLŇ PRÁCE:

– seřizování strojů dle technického postupu
– zastavení výroby z důvodu neshody výrobku, informování nadřízeného
– zahájení výroby dle příslušného pracovního příkazu+vyplnění výrobní dokumentace
– upozornění nadřízeného na závady stroje
– řízení průběhu prací ve svém sektoru
– provádět počáteční operace údržby strojů a nástrojů

POŽADUJEME:

– základní znalost práce na PC
– vzdělání střední odborné – technického směru (strojní, elektro)
– praxe ve výrobě
– ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
– samostatnost
– zručnost
– spolehlivost

NABÍZÍME:

– měsíční mzda 24.000-30.000 Kč/měsíc

– 5 týdnů dovolené
– stravenky
– 13. mzda
– svoz firemními autobusy ze Znojma, Mor. Krumlova a Ivančic
– stabilní zaměstnání