fbpx

RMA manipulant (pracovník reklamací), Jirny

  • Kraj Hlavní město Praha

Hledáte lepší práci? Máte praxi jako skladník? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let.

Popis pracovní pozice

– posuzování reklamací, zkouška zboží, balení zboží, příprava zboží na servis atd.

– práce se skenerem

– balení zboží a třídění zboží

– příjem a kontrola zboží

– směnnost: 1 směnný nebo 2 směnný provoz pouze v období sezóny

Požadujeme

– praxe ve skladu výhodou

– zkušenost se skenerem

– znalost práce na PC

– zodpovědnost, samostatnost

– čistý trestní rejstřík

Nabízíme

– zaměstnání na HPP

– hrubá mzda 17.000 Kč + 4000 Kč variabilní složka + zákonné příplatky

– možnost vyplacení zálohy

– zajištěné ubytování

– dostupnost MHD dopravy, příspěvek 500 Kč při splnění měsíčního fondu

ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE ZAJÍMAVÝ BONUS 3000 Kč(BRUTTO)

v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na praha@lepsiprace.cz