fbpx

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK až 30 500Kč fix (BENÁTKY NAD JIZEROU)

  • Kraj Středočeský

Pre dynamickú výrobnú spoločnosť hľadám provozního zámečníka. Spoločnosť rozširuje oddelenie výroby, a teda do budúcna ponúka ďalšie možnosti rozvoja a uplatňovania Vašich skúseností. Ak máte záujem o prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá Vám umožní prístup k najnovším technológiám v obore, je to niečo práve pre Vás.

Náplň práce je naozaj rôznorodá:

•budete udržiavať požadovaný technický stav stojov a zariadení (lisovacie stroje, CNC stroje, tunelové pece, homogenizátory a podobne),

•staráte sa o opravu strojov a zariadení,

•definujete požiadavky na skladové zásoby – náhradné diely a bežný pomocný materiál potrebný k opravám a údržbe strojov,

•zadávate požiadavky na nákup materiálu a opravy strojov a zariadení.

  Na túto prácu ste ako stvorený ak:

•ste absolventom SOU v obore zámečník,

•výhodou je Vaša predchádzajúca prax na podobnej pozícii,

•máte záujem o prácu v dvousměnném provozu,

•ste proaktívny, dôsledný a niesť zodpovednosť za výsledok Vám nerobí problém.

Ponúkame Vám:

•nástup ihneď alebo dohodou,

•odpovedajúce mzdové ohodnotenie – až 30 500Kč/mesiac fix + príplatky,

•13. plat,

•5 týždňov dovolenky,

•príspevok na penzijné pripoistenie,

•stravenky,

•firemné akcie,

•pracovisko v Benátkach nad Jizerou.

Ak Vás táto pozícia zaujala, budem rada keď ma kontaktujete.

Zuzana Tomášová