fbpx

Pracovník/ce ve výrobě – Brno

  • Kraj Jihomoravský

Hledáte lepší práci? Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí. Pro významnou mezinárodní společnost v Brně přijmeme zaměstnance na pozice montážních dělníků a operátorů ve výrobě.

Popis pracovní pozice

– obsluha strojů bez nutnosti předchozí praxe- kompletace dílů na montážních linkách- práce ve směnném provozu: PO – PÁ (po dohodě i SO) ve směnách ranní (6:00 – 14:00), odpolední (14:00 – 22:00), noční (22:00 – 06:00)

Požadujeme

– základní vzdělání, popř. SOU, SŠ- ochotu pracovat ve 3směnném provozu- ochota/schopnost 8 hodin denně stát na nohou (většinou se nejedná o stání přímo na jednom místě)- výborný zdravotní stav (vstupní lékařská prohlídka)- zkušenosti s výrobní společností výhodou, nikoli podmínkoupečlivost, spolehlivost

Nabízíme

– HPP = vítáme dlouhodobou spolupráci- kompletní zaučení na pozici- fixní (stálou) mzdu s navýšením po zaučení = mzda až 26 000 Kč/měsíc – 5 týdnů dovolené- dotovanou stravu v závodní jídelně na všech směnách- pracovní oděv a péče o něj- možnost kariérního postupu- stabilní práci v mezinárodní společnosti- možnost ubytování – (cca 15 minut pěšky od firmy)