fbpx

Pohodová práce, možnost volby směn (Zdice, okr. Beroun)

  • Nabízený plat 15 000 - 20 000
  • Pozice vhodná i pro: důchodce
  • Vzdělání není podstatné
  • Kraj Středočeský

Hledáte jednoduchou práci bez stresu a hluku? Volbu směn? Nebo jen brigádu na víkendy?

Do společnosti zabývající se výrobou podvolantových systémů se sídlem ve Zdicích (okr.Beroun), hledáme zaměstnance na pozici operátor/operátorka výroby.

Popis pracovní pozice

– kompletace drobných plastových součástek podvolantových systémů ( blinkry, páčky na stěrače, klakson a další )- práce v čistém, tichém a klidném  prostředí- volnější tempo práce (vhodné i pro důchodce nebo méně zručné jedince)

NABÍZÍME

– jistotu práce, smlouva na hlavní pracovní poměr nebo brigáda  – mzda 87 – 96 Kč/hod- za každou směnu stravenka v hodnotě 100 Kč- bonus až 1 000 Kč- 12ti hodinové směny, možnost volby směn (pouze denní,jen víkendy nebo vykrytí voných dní při systému práce krátký/dlouhý týden )- možnost hotovostních záloh každý týden 1 000 Kč- svozová doprava na všechny směny- možnost ubytování na vlastní náklady

POŽADUJEME

– zodpovědný přístup k práci

 V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na email adela.pokorna@lepsiprace.cz nebo na tel 731 420 914