fbpx

Operátor/ka výstupní kontroly – HPP Brno

  • Kraj Jihomoravský

Pokud jste technický typ, nebojíte se práce ve stoje a chcete konečně super kolektiv, můžete to být Vy, kdo posílí tým mezinárodní společnosti v Brně, která se zábývá výrobou válcových kluzných ložisek, která jsou poté používaná zejména v automobilovém průmyslu.

Popis pracovní pozice

– skládání ložisek přímo u linky

– odebírání výrobků, co vyrobí operátor

– vizuální kontrola a skládání ložisek do bedýnek

Směnnost

– různé provozy:

– jednosměnný provoz (6:00-14:30)

– dvousměnný provoz (6:00-14:15; 13:45-22:00)

– třísměnný provoz (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)

Požadujeme

– zkušenosti s výrobní společností velkou výhodou

– pečlivost, spolehlivost, samostatnost

– manuální zručnost

– ochotu pracovat 1x v měsíci v sobotu

– výborný zdravotní stav (zejména zrak a sluch)

Nabízíme

– pracovní smlouvu na dobu určitou – HPP

– 15 000 Kč/měsíc + příplatky

– po zkušební době možnost čtvrtletních bonusů za kvalitu práce a za přítomnost v práci

– 4 týdny dovolené

– závodní stravování