fbpx

Operátor výroby – Montáž kabelových svazků

  • Nabízený plat 20 000 - 25 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání základní
  • Kraj Jihomoravský

NÁPLŇ PRÁCE:

– manuální výroba a kompletace kabelů akabelových svazků,
– řezání a odizolování kabelů/ vodičů,
– mechanické lisování kabelovými oky,
– pájení kabelových svazků/ měděných vodičů

NABÍZÍME:

– práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
– 8 hodinové směny ve třísměnném provozu
– zaškolení a pracovní pomůcky přímo na pracovišti
– motivující mzdové ohodnocení

MZDA:

– nástupní mzda 21.000 Kč za měsíc
– bonusy za přesčasy, produktivitu, docházku
– navýšení hodinové mzdy po 3 a po 6 měsících
– možnost  týdenních záloh

Pro uchazeče z regionu:

Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti až 150 Kč/ směnu (3 Kč / kilometr)

Pro uchazeče z jiných regionů:

Ubytování na naší ubytovně zdarma (pokoje po dvou a sdílená soc. zařízenía kuchyně)
Doprava z ubytování do práce a zpět také zdarma – zajištěná mikorbusy (je tocca 20 km)

POŽADUJEME:

-zkušenost s prací na počítači (bude testována na výběrovém řízení)

-manuální zručnost (bude testována na výběrovém řízení)