Jednoduché montáže plastových nádrží, 23 000,- Kč (Kněžmost, okr. Mladá Boleslav)

  • Hlavní pracovní poměr
  • Nabízený plat 20 000 - 25 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání není podstatné
  • Kraj Středočeský

Chcete pracovat a čekáte za svou práci spravedlivý plat? Nabízíme práci na HPP, pravidelné týdenní zálohy a ubytování s příspěvkem až 2 500,-Kč/ měsíc. Zázemí nadnárodní firmy a plný servis koordinátora.

POPIS PRACOVNÍ POZICE

– jednoduchá montáž a kompletace plastových nádrží určených pro automobilový průmysl

NEjedná se o linkovou výrobu

POŽADUJEME

– praxe v oboru není podstatná, vše Vás rádi naučíme

– nutná je pouze ochota pracovat na 3 směny

– práce je vhodná pro muže i ženy

NABÍZÍME

– zaměstnání na HPP se smlouvou na 3 roky

– mzdu od 19 000,- do 23 000,- Kč/měs (dle pracovní pozice)

– příplatky za směnnost

– svozový autobus do zaměstnání

– stravování na pracovišti zdarma (výběr z 5 jídel a 2 polévek)

– 25 dní dovolené

– týdenní zálohy na mzdu

– výplaty v bance bez potřeby vlastnit účet

– v případě zájmu zajistíme ubytování