fbpx

Operátor/ka výroby v automotive, 17 000 Kč/měs., Pardubice

  • Nabízený plat 15 000 - 20 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání základní
  • Kraj Pardubický

Výroba textilních a plastových dílů do automobilů. Volné víkendy, týdenní zálohy, příplatky a bonusy

Popis pracovní pozice

– Obsluha termoformátovacích lisů, nenáročná manipulační práce vhodná pro muže i ženy

– 8 hodinové směny, 3 směnný provoz (6:00-14:00, 14:00-22:00 a 22:00-6:00)

– Víkendy se nepracuje – končí se páteční odpolední směnou a začíná nedělní noční

Požadujeme

– pracovitost- šikovnost – spolehlivost- týmový duch – praxe ve výrobě vítána

Nabízíme

– Práce na HPP – nástupní plat 17.000 Kč/měsíc, možnost výdělku i přes 20 000 Kč

– Přátelský kolektiv

– Dotované firemní stravování

– Možnost týdenních záloh

– Příspěvek na bydlení

– Skvělá pracovní příležitost u renomované společnosti s vášní pro automobily

Pro více informací navštivte pardubickou pobočku, či kontaktujte koordinátorku na čísle: 725 989 337.