Operátor/ka výroby Strančice

  • Kraj Hlavní město Praha

Nemáte práci nebo hledáte lepší práci? Chcete pracovat v logistice v České Republice? Do skladu s high-tech elektronikou přijmeme nové zaměstnance na pozici operátor/ka skladu, operátor/ka – technik.

Popis pracovní pozice

Přijmeme zaměstnance (ženy i muže) na pozice:

– operátor skladu: zaskladnění a vyskladnění zboží (pick/pack), práce s PC a skenerem čárových kódů
– operátor tester skladu: testování mobilních telefonů a tabletů, posouzení stavu, drobné opravy a servisní úkony, práce s PC, nástroji, práce vsedě

Požadujeme

– spolehlivost a samostatnost

– znalost práce se skenerem výhodou

– praxe ve skladu výhodou

– základní znalost PC

– čistý trestní rejstřík

Nabízíme

– stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP

– nástupní mzda 100 – 110 Kč/hod (dle zařazení), + 0 – 30 Kč motivační složka + 0 – 10 Kč sezónní bonus,

– stravenky

– týdenní zálohy na mzdu

– zajištěné ubytování v Praze s příspěvkem

– zajištěnou dopravu z Prahy Opatova do Stránčic a zpět ZDARMA

– práce bez zprostředkovatelských poplatků

– mzdový i kariérní růst

ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE ZAJÍMAVÝ BONUS 3000 Kč(BRUTTO)

v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na praha@lepsiprace.cz