Operátor/ka ve výrobě karbonových dílů, 120,- Kč/hod+ ubytování zdarma (Žebrák , okr Beroun)

  • Nabízený plat 20 000 - 25 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání není podstatné
  • Kraj Středočeský

Do výrobní společnosti se sídlem v Žebráku, hledáme zaměstnance na pozici operátor/ka výroby.

POPIS POZICE

-výrobní společnost v oboru automotive

– výroba a kompletace dílů z karbonových vláken pro automobilový průmysl, výroba autosedaček, nárazníků a doplňků     karoserie pro luxusní vozy

– nejedná se o pásovou výrobu,výroba probíhá na jednotlivých stanovištích

– u většiny jde hlavně o pečlivost a preciznost,nikoliv extrémní tempo

– po zkušební době je možnost přejít do kmenového stavu = rychlý kariérní růst !!!!

– vhodné i pro ženy/páry

NABÍZÍME

– jistota dlouhodobého zaměstnání !!! smlouva HPP !!!

– mzda až 120 Kč/hod

 + příplatky za odpolední 6 Kč/hod , 12 Kč/hod noční

– možnost zálohy 1 000 Kč po odpracování 5 směn

– ubytování ZDARMA

– ZDARMA i svozová doprava z okresů Příbram, Beroun, Rokycany

– možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet v bance

POŽADUJEME

– ochotu pracovat ve směnném provozu

– manuální zručnost

– základy ČJ

– občanství EU

 V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na email adela.pokorna@lepsiprace.cz nebo na tel. 731 420 914