Operátor/ka OPRAV ELEKTRONIKY, 21 000,- KČ/MĚS, NÁSTUPNÍ BONUS 10 000,- KČ (Říčany, PRAHA – VÝCHOD)

  • Nabízený plat 20 000 - 25 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Kraj Hlavní město Praha

Pro společnost se sídlem v Říčanech u Prahy která se zabývá opravou elektroniky a spolupracuje s předními výrobní IT techniky(SONY, LENOVO, IBM, MICROSOFT) přijmeme zaměstnance na pracovní pozici operátor/ka skladu.

Popis pracovní pozice

– balení zboží

– kontrola kvality

– práce s PC

– práce ve stoje

– práce ve 3 směnném provozu

Požadujeme

– čistý trestní rejstřík

– spolehlivost a pečlivost

– manuální zručnost

Nabízíme

– dlouhodobé zaměstnání na HPP

– základní mzda 20.000 Kč po zkušební době 21.000 Kč

– bonusy 0 – 2.000 Kč čistého

– stravovaní na pracovišti

– v případě potřeby zajištěné ubytování s příspěvkem až 3.000 Kč

– zajištěná doprava z Prahy zdarma

– NÁSTUPNÍ BONUS 10.000 Kč (brutto) ( info o vyplacení přímo na pohovoru)

ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE ZAJÍMAVÝ BONUS 3.000 Kč (BRUTTO)

v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na praha@lepsiprace.cz