Operátor/ka – kontrolor/ka výroby v automotive, 18 000 Kč/měs., Lanškrounsko

  • Nabízený plat 15 000 - 20 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání základní
  • Kraj Pardubický

Nenáročná manuální práce vhodná pro muže i ženy, týdenní zálohy, bonusy a příplatky

Popis pracovní pozice

– Odebírání, kontrola a ukládání plastových a kovových výlisků z ruční i automatizované výroby

– Průběžná kontrola kvality

– Práce ve 3 směnném provozu (8 hod. směny) nebo nepřetržitém provozu (12 hod. směny)

Požadujeme

– Ochotu pracovat ve směnném provozu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu

– Zkušenosti z výroby výhodou, nejsou podmínkou – na pracovišti proběhne kompletní zaškolení

Nabízíme

– Stabilní pracovní místo v týmu pro přední automobilky

– Nástupní mzda 14.500 Kč/měsíc + příplatky za směnnost (odpolední 12 Kč/hod., noční 18 Kč/hod., v nepřetržitém provozu 25 Kč/hod.)

– Další bonusy: Odměna za plnou docházku apod.

– Svoz do práce firemním autobusem

– Stravenky v hodnotě 60 Kč/směna

– Možnost týdenních záloh

V případě zájmu o více informací kontaktujte pobočku Pardubice, telefon 725 989 337.