Obsluha výrobní linky, 30 000 Kč/měs (Vysočina), 6 týdnů dovolená, příspěvěk na dojíždění až 4 500 Kč

  • Nabízený plat 25 000 - 30 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání základní
  • Kraj Kraj Vysočina

Pro významného klienta působícího na Vysočině hledáme obsluhu výrobní linky. Práce ve stabilní firmě s dobrým výhledem do budoucnosti.

POPIS PRACOVNÍ POZICE

– Obsluha výrobní linky– zodpovědnost za kvalitu

– 8 hod.směny / nepřetržitý provoz

POŽADUJEME

– spolehlivost– odpovědnost za odvedenou práci– manuální zručnost– ochota– týmová spolupráce– dodržování pravidel-  bezchybný sluch a barvocit- výška min. 170 cm- fyzická zdatnost

NABÍZÍME

– průměrný výdělek až 30 000 Kč– příspěvek na dojíždění– stravenky– dovolená 6 týdnů– stabilní a dlouhodobý pracovní poměr na HPP-  férové jednání- nástup ihned do kmenového stavu- servis pracovního oblečení- příspěvek na životní / penzijní pojištění

V případě zájmu o více informací kontaktujte Pobočku Jihlava

Tel. 702 038 003, 734 687 289e-mail: nadezda.vraspirova@lepsiprace.cz, jihlava@lepsiprace.cz