OBSLUHA AUTOKLÁVU 145,- Kč/hod (Rokycany)

Application deadline date has been passed for this Job.
  • Nabízený plat 25 000 - 30 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání není podstatné
  • Kraj Plzeňský

Jste silný muž, který nemá problém s vůní plastu, směnným provozem a ocení pravidelné navyšování mzdy?

Pro společnost sídlící přímo v Rokycanech (žádná průmyslová zóna mimo město) hledáme pracovníky AUTOKLÁVU.

 Popis pracovní pozice

– navlékání plastových a silikonových trubek na „trny“ (různě zohýbané kovové tyče)- vsunuti do pece a následné stáhnutí ještě teplých trubek z trnů

– umístění trubek do krabic dle typu a počtu

 Nabízíme

– odměna za doporučení vhodného kandidáta 13 000,- Kč s postupným čerpáním (1.část již po týdnu práce)

– jistotu dlouhodobé práce, smlouva na HPP se všemi příplatky a bonusy uvedenými ve smlouvě

– práce na základě srovnatelných podmínek s kmenovými zaměstnanci

– základní mzdu 125,- až 145 Kč/hod

– ubytováni zdarma nebo bonus 2 000 Kč

– každé 3 měsíce možnost navýšení mzdy o 5,- až 10,- Kč/hod

– 25 dní dovolené

– možnost zálohy každý týden 1 000,- Kč

– možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet v bance

POŽADUJEME

– ochotu pracovat ve směnném provozu (8hod směny – ranní, odpolední, noční)

– fyzickou zdatnost

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na email adela.pokorna@lepsiprace.cz nebo na tel: 731 420 914