Montážní dělník/dělnice ve výrobě výměníků tepla, 28 000,- Kč/měs (Žebrák u Berouna)

  • Nabízený plat 25 000 - 30 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání není podstatné
  • Kraj Středočeský

Nebojíte se manuální práce a chcete být v ryze CZ/SK kolektivu?

Do společnosti Valeo ležící mezi Plzní a Prahou ( EXIT 34 , Žebrák )hledáme muže i ženy do výroby výměníků tepla ( součást klimatizací do automobilů )

Popis pracovní pozice
  • manuální kompletace klimatizačních jednotek, kontrolních panelů, výparníků nebo kompresorů klimatizace pro auta
  • práce ve 3 směnné provozu (volné víkendy )
  • moderní, tiché a čisté prostředí s možností profesního růstu
  • práce na základě srovnatelných podmínek s kmenovými zaměstnanci
Nabízíme
  • základní mzda 20 150 Kč
  • bonusy až ve výši 7200 Kč / měsíc
  • příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod a noční směnu 16 Kč/hod
  • nadstandardní příplatky za přesčasy a víkendy 25%
  • 2x ročně bonus až 6 000 Kč
  • možnost ubytování s příspěvkem 2 500 Kč
  • dovolenou 30 dní
  • dotované stravné ( hlavní jídlo 18 Kč a minutka 21 Kč )
  • svozová doprava ZDARMA
  • závodního lékaře zdarma
  • možnost záloh 1000 Kč každý týden

AKCE PŘIVEĎ KAMARÁDA A ZÍSKEJ BONUS 8 000 Kč (1.část již po týdnu práce)

POŽADUJEME
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav

  V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na email adela.pokorna@lepsiprace.cz nebo na tel 731 420 914