fbpx

MISTR-OKR.TACHOV-AUTOMOTIVE

Náplň práce:

– Jakožto mistr budete mít na starosti směnu 10-15 operátorů na svěřeném úseku

– Vaším úkolem bude flexibilně reagovat na potřeby zákazníka (jako např. okamžité navýšení výroby). Měl byste vědět, čemu dát přednost a jaké jsou v rámci Vaší směny priority

– Z Vašeho stanoviště budete mít přímý kontakt s výrobou tak, abyste mohl mít nad vším dobrý přehled
– Vaším pracovním bude Excel, kde budete vést např. docházku. Dalším nástrojem bude SAP, ve kterém uvidíte, jak jste na tom se skladovými zásobami, apod. (pokud v něm pracovat neumíte, naučíme vás to)
– Práce probíhá v 3směnném provozu, kdy se s Vaším kolegou mistrem střídáte v rámci 2 směn. Pokud jste dobrý vyjednávač, můžete se s kolegou dohodnout na směnách tak, aby to vyhovovalo vám i jemu.
– Směny jsou standardně (6-14, 14-22, 22-6)

Nic není zadarmo, takže:

– Fixní mzda do dle zkušeností

– K tomu prémie za docházku, prémie za plnění plánu, vánoční odměna

– U nás se najíte za 27 Kč

– Na zotavenou Vám dáme 5 týdnů

– Po práci si můžete zajít zdarma na Indiány z Plzně. Pokud hokej není váš šálek
čaje, dáme vám vstupenky do divadla
– Poukázky máme i na masáže, bazén…
– Příspěvek na dojíždění až do 2500 Kč (50 km a více)

Koho hledáme?

– v ideálním případě člověka, který s „mistrováním“ má už nějaké zkušenosti

– Dalšími důležitými vlastnostmi jsou dobré komunikační schopnosti – budete je potřebovat:)

– Výsledek Vaší práce se odvíjí od spolupráce s Vaším týmem. Individualistu tedy raději ne

– měl byste být schopný dělat jasná rozhodnutí a být připraven za ně nést odpovědnost. Ale to jako zkušený mistr už jistě znáte a umíte…