Manuální práce ve výrobě chladících boxů a klimatizací 28 000,- Kč (Mýto u Rokycan)

  • Nabízený plat 25 000 - 30 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání není podstatné
  • Kraj Plzeňský

Hledáte lepší práci? Do výrobní společnosti se sídlem v Mýtě u Rokycan, hledáme zaměstnance na pozici operátor/ka výroby.

Popis pracovní pozice

– napříč výrobní společností hledáme vhodné kandidáty na různé manuální pozice ( od skladu a předmontáže přes výrobní linky až po lakovnu )- uplatnění pro šikovné lidi bez praxe i kvalifikované odborníky

Nabízíme

– nástup prakticky ihned i s ubytováním- zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP),pracovní smlouva s veškerými příplatky a bonusy  – srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci- MZDA 21 000 – 28 000 Kč + příplatky- možnost ubytování s doplatkem pouze 1 000 Kč- široká svozová doprava zdarma- dotované stravné- týdenní zálohy- možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet v bance

požadujeme

– ochotu pracovat ve směnném provozu- manuální zručnostV případě zájmu nás kontaktujte na adela.pokorna@lepsiprace.cz nebo na tel: 731 420 914 .