Manuální práce ve výrobě chladících boxů a klimatizací 21 000,- až 28 000,- Kč (Beroun)

  • Nabízený plat 25 000 - 30 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání není podstatné
  • Kraj Středočeský

Mzda od 21 000 Kč, práce v moderním, čistém i tichém prostředí s možností profesního růstu přímo v Berouně.

Popis pracovní pozice

– napříč výrobní společností hledáme vhodné kandidáty na různé manuální pozice ( od skladu a předmontáže přes výrobní linky až po lakovnu )

– uplatnění pro šikovné lidi bez praxe i kvalifikované odborníky

NABÍZÍME

– zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP),pracovní smlouva s veškerými příplatky a bonusy

– srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci

– MZDA 21 000 – 28 000 Kč + příplatky

– možnost ubytování s doplatkem pouze 1 000 Kč

– široká svozová doprava zdarma

– dotované stravné

– týdenní zálohy

– možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet v bance

POŽADUJEME

– ochotu pracovat ve směnném provozu

– manuální zručnost

– občanství EU

V případě zájmu mne kontaktujte na email adela.pokorna@lepsiprace.cz nebo na tel: 731 420 914 .