fbpx

Diagnostik elektroniky – Praha Říčany

  • Kraj Středočeský

Hledáte lepší práci? V současné době hledáme pro našeho klienta, kterým je firma zabývající se opravou elektroniky, se sídlem v Říčanech u Prahy, vhodné kandidáty na pracovní pozici DEBUG / REPAIR.

Popis pracovní pozice

– diagnostikovat závady elektronických obvodů- orientovat se v elektrotechnických schématech- používat osciloskop a multimetr k diagnostice- číst výsledky automatizovaných řešení testování- používat mikropájku a horkovzdušnou stanici k výměnám defektních komponentů- dodržovat nastavené standardy kvalit- reportovat provedené opravy interním systémem

Požadujeme

– vzdělání v oboru elektro (slaboproud)- orientace v elektronických schématech- znalost elektrotechnických součástek- praktická zkušenost s mikropajením- zkušenost s používáním osciloskopu a multimetru- základní znalost anglického jazyka je výhodou- zájem o elektroniku- ochota vzdělávat se v oboru- schopnost pracovat podle nastavených cílů

Nabízíme

– dlouhodobé zaměstnání na HPP u prověřeného zaměstnavatele- základní mzda 25.000-28.000 Kč – zajištěné ubytování v Praze s příspěvkem až 3000 Kč- ZDARMA z Prahy zajištěná doprava do zaměstnání- zvýhodněné stravování NÁSTUPNÍ BONUS 20.000 Kč (brutto) – info o vyplacení přímo na pohovoru ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE ZAJÍMAVÝ BONUS 3.000 Kč(BRUTTO) V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na praha@lepsiprace.cz