Bosch Diesel – Skladový dělník s možností ubytování (Jihlava), 5 týdnů dovolená, mzda 26 000 – 29 000 Kč, náborový bonus 50 000 Kč!!!

  • Kraj Kraj Vysočina

Pozice skladového dělníka v automobilovém průmyslu v Jihlavě  s možností ubytování

Popis pracovní pozice

– montážní práce na výrobní lince
– dodržování pracovních postupů

– výroba vstřikovacích jednotek
– práce v 3 směnném režimu (rovnoměrně/ nerovnoměrně rozvrženém)

Požadujeme

– výuční list ve strojírenském nebo příbuzném oboru
– manuální zručnost
– dobrý zdravotní stav
– spolehlivost, pečlivost
– ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

– HPP na 3 roky
– nástupní plat 25.500 Kč, po zapracování až 30.000 Kč
– příplatky za noční, víkendové a přesčasové směny
– 3 směnný (rovnoměrně rozvržený) nebo nepřetržitý provoz
– pracovní smlouva na 3 roky
– dovolená 5 týdnů
– možnost zajištěného dotovaného ubytování v místě pracoviště
– dotované stravování a noční jídlo zdarma!
– poskytování záloh
– férové jednání

 V případě zájmu o více informací kontaktujte Pobočku Jihlava, Tel.: 702 038 003, 734 685 289,
e-mail: nadezda.vraspirova@lepsiprace.cz, jihlava@lepsiprace.cz