Bosch Diesel – Obsluha CNC strojů s možností ubytování, 5 týdnů dovolená, mzda 26 000 – 29 000 Kč, náborový bonus 50 000 Kč

  • Kraj Kraj Vysočina

Práce v automobilovém průmyslu ve výrobě vstřikovacích jednotek

Popis pracovní pozice

– Montážní práce na výrobní lince, dodržování pracovních postupů
– Výroba vstřikovacích jednotek.
– Práce v směnném režimu (rovnoměrně a nerovnoměrně rozvrženém)

Požadujeme

– výuční list ve strojírenském nebo příbuzném oboru
 – manuální zručnost
 – dobrý zdravotní stav
 – spolehlivost, pečlivost
 – ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

– HPP  na 3 roky
– Nástupní plat 26 000 Kč po zapracování až 30 000 Kč
– Příplatky za noční, víkendové a přesčasové směny
– 3 směnný (rovnoměrně rozvržený) nebo nepřetržitý provoz
– Dovolená 5 týdnů
– Možnost zajištěného dotovaného ubytování v místě pracoviště
– Dotované stravování a noční jídlo zdarma!
– Poskytování záloh
– Férové jednání

V případě zájmu o více informací kontaktujte Pobočku Jihlava

 Tel.: 702 038 003, 734 685 289
 e-mail: nadezda.vraspirova@lepsiprace.cz, jihlava@lepsiprace.cz