13 000,- Kč ZA doporučení! Operátor/ka výroby od 100,- Kč/hod, práce s ubytováním přímo ve městě, žádná průmyslová zóna (Rokycany)

  • Nabízený plat 20 000 - 25 000
  • Pozice vhodná i pro: absolvent
  • Vzdělání není podstatné
  • Kraj Plzeňský

Manuální a jednoduchá práce přímo ve městě, 8hod směny s pravidelným  navyšováním mzdy, vhodné i pro páry nebo absolventy. Ozvěte se ještě dnes!

Popis pracovní pozice

– lehká a jednoduchá práce s gumovými a silikonovými hadicemi

– skládání do krabic, polepování etiketami a další drobné práce

NABÍZÍME

– odměna za doporučení vhodného kandidáta 13 000,- Kč s postupným čerpáním (1.část již po týdnu práce)

– mzda 100,- až 110,- Kč/hod

– po zkušební době navýšení mzdy o  5,- Kč/hod – 4x ročně možné navýšení základní mzdy až o 10,- Kč/hod

– ubytování ZDARMA nebo bonus 2 000,- Kč

– nadstandardní příplatky

– přesčas a víkendy 30%,noční 10%, svátek 160% (příplatky se sčítají)

– týden dovolené navíc (25 dní)

– každý týden možnost zálohy 1 000,- Kč

– výplata bez nutnosti vlastnit účet v bance

– dotované obědy (cena jídla 25,- Kč)

pOŽADUJEME

– ochotu pracovat ve směnné provozu (ranní, odpolední, noční směny) a místě, kde se peče guma (určitý zápach)

– manuální zručnost

– znalost českého jazyka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na email adela.pokorna@lepsiprace.cz nebo na tel 731 420 914