fbpx

NAJDĚTE SI SVOJI NEJBLIŽŠÍ POBOČKU

Pokud se nebudete vědět rady, zavolejte nám na bezplatnou linku 800 197 197, rádi vám poradíme a nasměrujeme na správnou kontaktní osobu

11 poboček v České republice

Působíme v celé České republice. Naše stávající pobočky dnes můžete navštívit v následujících městech: Tachov, Plzeň, Rokycany, Beroun, Liberec, Praha, Pardubice, Jihlava, Brno, Ostrava.

Zkušenost a odbornost

V naší společnosti se potkali lidé z oboru, odborníci, kteří dostali prostor využít svých zkušeností v oblasti lidských zdrojů.

Individuální přístup

Pro naše klienty rádi vyhledáme dobré zaměstnance, bez závislosti na lokalitě a velikosti firmy. Našim uchazečům odborně poradíme a nabídneme lepší práci.

Pobočka Plzeň

Barrandova 1, 301 00 Plzeň

Tel.: +420 373 034 168

plzen@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Pondělí - pátek, 7:30 - 16:00


LUBOMÍR KOLČAVA

lubomir.kolcava@lepsiprace.cz

Pobočka Rokycany

Havlíčkova 218, 337 01 Rokycany

Tel.: +420 371 720 748

rokycany@lepsiprace .cz


JSME TU PRO VÁS:

Pondělí - pátek, 8:00 - 16:00


PETRA BOČKOVÁ

petra.bockova@lepsiprace.cz

Pobočka Beroun

Plzeňská 52, 266 01 Beroun

Tel.: +420 371 720 748

beroun@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Středa 11:00 - 15:00

Čtvrtek 12:00 - 15:00

A po telefonické konzultaci


PETRA BOČKOVÁ

petra.bockova@lepsiprace.cz

Pobočka Liberec

Nerudovo náměstí 108/1, 460 01 Liberec

Tel.: +420 774 086 284

liberec@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Po telefonické domluvě


MIROSLAV HÜBNER

miroslav.hubner@lepsiprace.cz

Pobočka Praha

Služeb 4, 108 00 Praha 10 - Strašnice

Tel.: +420 725 426 038

praha@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Pondělí - pátek, 8:00 - 16:30


MAGDALÉNA ENGELMANNOVÁ

magdalena.engelmannova@lepsiprace.cz

Pobočka Tachov

Hornická 1596, 347 01 Tachov

Tel.: +420 731 420 263

tachov@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Pondělí 9:00 - 15:00

Středa   9:00 - 15:00

Pátek    9:00 - 15:00


RADKA BĚLOHLAVÁ

radka.belohlava@lepsiprace.cz

Pobočka Brno

Husova 8, 602 00 Brno

Tel.: +420 513 034 168

brno@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Pondělí - pátek, 8:00 - 16:00


LUKÁŠ MENŠÍK

lukas.mensik@lepsiprace.cz

Pobočka Pardubice

Na Hrádku 105, 530 02 Pardubice

Tel.: +420 602 536 606

pardubice@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Pondělí - pátek, 8:00 - 16:30


LUKÁŠ MENŠÍK

lukas.mensik@lepsiprace.cz

Pobočka Cheb

Svobody 49, 350 02 Cheb

Tel.: +420 734 178 091

cheb@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Úterý    9:00 - 15:00

Čtvrtek 9:00 - 15:00


RADKA BĚLOHLAVÁ

radka.belohlava@lepsiprace.cz

Pobočka Jihlava

Fritzova 2, 586 01 Jihlava

Tel.: +420 702 038 003 

nebo +420 734 685 289

jihlava@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Pondělí - pátek, 9:00 - 11:00 a 13:00 - 15:00


NADĚŽDA VRASPÍROVÁ

nadezda.vraspirova@lepsiprace.cz

Pobočka Ostrava

30.dubna 3003/1a, 702 00 Ostrava

Tel.: +420 733 694 974

ostrava@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Po telefonické domluvě


KATEŘINA BALYSOVÁ

katerina.balysova@lepsiprace.cz

Praha - PERM

Štefánikova 18/25, 150 00 Praha 5

Tel.: +420 273 130 865

marketa.toserova@lepsiprace.cz


JSME TU PRO VÁS:

Pondělí - pátek, 8:30 - 17:00


MARKÉTA TOŠEROVÁ

marketa.toserova@lepsiprace.cz